Skip to main content
NEO COSMETICS

Acetony

Jesteśmy sprawdzonym producentem acetonów o pięknych zapachach z dodatkami care, które zabezpieczają płytkę paznokcia przed zniszczeniem. Acetony wytwarzamy dla innych marek kosmetycznych – zarówno tych małych, które dopiero powstały, jak i tych, które od lat są obecne na rynku. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów, dlatego niezmiennie cieszymy się zaufaniem wśród klientów. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług Baltic Hydrogen?

100% Aceton kosmetyczny

Najwyższej jakości aceton 100% aceton kosmetyczny. Bez składników aktywnych i zapachowych.

100% Aceton kosmetyczny – zapachowy

Najwyższej jakości aceton 100% aceton kosmetyczny dostępny w szerokiej gamie zapachowej.

Dostępne pojemności:

50 ml
100 ml
150 ml
250 ml
300 ml
500 ml
1 l

Warianty zapachowe:

truskawka z wanilią
lemon
kiwi mango
konwalia
guma balonowa
tajski ananas
i wiele innych

Produkcja acetonów o skutecznym i bezpiecznym działaniu

Zajmujemy się produkcją acetonów o intensywnym działaniu, które doskonale zmiękczają lakiery hybrydowe, umożliwiając ich szybkie usunięcie, a przy tym pielęgnują płytkę paznokcia za sprawą dodatku składników odżywczych. Oferujemy rozmaite formuły – z olejem rycynowym, z ekstraktem z nasion selera naciowego, kompleksem olejowym czy z ekstraktem z ryżu. Dzięki starannie dobranym składnikom aceton produkcji Baltic Hydrogen nie niszczy płytki paznokcia, zapobiega ucieczce wody z jego wnętrza, a także wygładza jego powierzchnię.

Baltic Hydrogen – acetony w różnych pojemnościach

Dostępne pojemności acetonów, które można u nas zamówić to: 50 ml, 100 ml, 150 ml, 250 ml, 300 ml, 500 ml oraz 1 l. Co ważne, powstają one w różnych wersjach zapachowych. To m.in. kiwi, lemon, truskawka z wanilią czy guma balonowa. We współpracy z klientami stawiamy na przyjazną, pełną zaufania atmosferę. Mają Państwo pytania lub wątpliwości dotyczące produkcji lub formuły acetonów? Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy.

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu różnych pojemnościach.

Aceton z ekstraktem z nasion selera naciowego z zapachem Si

Chcesz mieć piękne i zdrowe paznokcie? Koniecznie wypróbuj Aceton z ekstraktem z nasion selera naciowego, który wspomaga produkcję istotnych składników paznokcia, tj. ceramidy i keratyna. Nawilża, zmniejsza kruchość, pogrubia i wygładza płytkę paznokcia.

Aceton z kompleksem olejowym

Aceton z kompleksem olejowym pomaga w usunięciu lakieru hybrydowego z płytki paznokcia, jednocześnie ją nawilżając. Polecany jest do skóry wrażliwej. Zawiera kompleks składający się z oleju słonecznikowego, kokosowego, lnianego, awokado, arganowego, makadamia i oliwkowego. Działa nawilżająco, przeciwutleniająco i przeciwbakteryjnie.

Aceton z emolientem pochodzącym z oleju rycynowego

Aceton z emolientem pochodzącym z oleju rycynowego jest idealny dla przesuszonych paznokci po zabiegach kosmetycznych. Zapobiega nadmiernemu odprowadzeniu wody z płytki paznokcia i ją wygładza.

Aceton z olejem rycynowym o zapachu truskwaka-wanilia

Aceton z emolientem pochodzącym z oleju rycynowego przeznaczony jest dla przesuszonych paznokci po zabiegach kosmetycznych. Zapobiega nadmiernemu odprowadzeniu wody z płytki paznokcia oraz ją wygładza. Teraz możesz usunąć lakier hybrydowy z płytki paznokcia, jednocześnie pomagając swoim paznokciom.

Aceton z olejem makadamia o zapachu truskawka-wanila

Aceton z olejem makadamia o zapachu truskawki z wanilią to idealny preparat do usuwania lakieru hybrydowego. Dzięki zawartym składnikom wspomagającym zapobiega nadmiernemu odprowadzeniu wody z płytki paznokcia.
Wspomaga regenerację, działa przeciwutleniająco i poprawia elastyczność płytki paznokcia.

Aceton z ekstraktem z ryżu o zapachu truskawka-wanilia

Aceton z ekstraktem z ryżu o zapachu truskawka-wanilia to doskonały produkt do usunięcia lakieru hybrydowego. Aceton z ekstraktem z ryżu nie tylko usunie lakier hybrydowy, ale także ochroni paznokcie przed nadmiernym zniszczeniem. Zawartość ekstraktu z ryżu zwiększa wytrzymałość mechaniczną paznokcia, wzmacnia jego strukturę, nawilża, poprawia elastyczność, stymuluje wzrost i wygładza płytkę paznokcia.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics