Skip to main content
NEO COSMETICS

Preparaty skórek

Specjalny preparat do skórek jest sposobem na łatwe usunięcie tzw. zadartego naskórka wokół płytki paznokcia, bez obaw o jego uszkodzenie i powstawanie ran. To bezpieczna alternatywa dla klasycznego wycinania.

Dostępne pojemności:

50 ml
100 ml
150 ml
250 ml
300 ml
500 ml
1 l

Produkcja wysokiej jakości preparatów do skórek

Jako ceniony producent preparatów do skórek oraz paznokci możemy przygotować zarówno duże zamówienia dla największych marek, jak i mniejsze dla klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rynkiem kosmetycznym. To możliwe dzięki nowoczesnemu laboratorium oraz parkowi maszynowemu, w którym powstają nasze preparaty do skórek (oraz inne produkty). Dbamy o najwyższą jakość produkcji na każdym jej etapie. Stawiamy na szybką realizację zamówień – nawet tych największych.

Co wyróżnia nasze preparaty do skórek?

Produkowane przez Baltic Hydrogen preparaty do usuwania skórek służą do likwidacji zadartego, zniszczonego naskórka wokół paznokci. Taka metoda redukuje ryzyko uszkodzenia skóry i powstawania ran. To alternatywa dla klasycznego wycinania. Każdy z naszych produktów jest zatem bezpieczny dla użytkowników. Tego typu preparaty stanowią ważny element w ofercie wielu firm kosmetycznych, zwłaszcza tych koncentrujących się na sprzedaży produktów do pielęgnacji paznokci.

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu pojemnościach.

Cuticle softener

Preparat do zmiękczania i usuwania skórek jest sposobem na łatwe usunięcie tzw. zadartego naskórka wokół płytki paznokcia, bez obaw o jego uszkodzenie i powstawanie ran. To alternatywa dla klasycznego wycinania.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics