Skip to main content
NEO COSMETICS

Usługi konfekcjonowania kosmetyków

Posiadamy duży park maszynowy, doświadczoną kadrę i automaty, które mogą obsłużyć duże zamówienia w krótkim czasie od konfekcji po etykietowanie. Produkty pakujemy w kartony lub zgrzewki – wszystko zgodnie z zamówieniem klienta. Pracujemy z pasją – zadowolenie klienta jest dla nas nagrodą, a trudne zamówienia wyzwaniem, któremu bez problemu sprostamy.

W Baltic Hydrogen poza produkcją zmywaczy oraz płynów do paznokci świadczymy również usługi konfekcjonowania kosmetyków. Jakie produkty wchodzą w zakres tej usługi? Zajmujemy się konfekcją hybrydowych i tradycyjnych lakierów do paznokci, odżywek, olejków do paznokci, jak również olejków eterycznych i do masażu. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszym usługom!

Na czym polega usługa konfekcjonowania kosmetyków?

Konfekcjonowanie cleanerów, lakierów, olejków itd. polega na pakowaniu produktów do odpowiednich opakowań. Nierzadko dochodzi do tego wybór kartonowych pudełek czy folii. To etap produkcji, który wymaga dodatkowej pracy ze strony marek zajmujących się wytwarzaniem czy sprzedażą kosmetyków, dlatego często powierzają go firmom zewnętrznym. W tym przypadku oczywiście Baltic Hydrogen! To my dbamy o wysoki standard higieny oraz pełne bezpieczeństwo pakowanych produktów. Dobrze znamy specyfikę poszczególnych kosmetyków, dlatego możemy zapewnić najwyższą jakość usług. Zawsze odpowiednio dopasowujemy opakowania do charakteru danego wyrobu.

Współpracujemy z wieloma producentami opakowań, co zdecydowanie usprawnia nasze działania oraz pozytywnie wpływa na jakość usługi konfekcjonowania rozmaitych wyrobów.

Konfekcjonowanie zmywaczy, lakierów, olejków w Baltic Hydrogen

Najważniejsze czynności wchodzące w zakres usługi konfekcjonowania produktów to:

  • pakowanie kosmetyków we właściwe opakowania,
  • pakowanie produktów w zbiorcze opakowania (np. duże kartony),
  • etykietowanie,
  • nanoszenie oznaczeń niezbędnych na opakowaniach.

To kluczowe elementy w konfekcji produktów kosmetycznych, ale może ich być znacznie więcej – wiele zależy od potrzeb danego klienta. Czasami z konfekcją wiąże się więcej zadań, co oczywiście ustalamy podczas nawiązywania współpracy z daną marką. Zapewniamy, że stawiamy na przejrzyste warunki oraz pełną zaufania atmosferę.

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu pojemnościach.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics