Skip to main content
NEO COSMETICS

Produkcja kosmetyków
na zlecenie

W Baltic Hydrogen przyjmujemy zlecenia produkcji kosmetyków kolorowych od wielu marek – zarówno tych największych, jak i niewielkich, które stawiają pierwsze kroki w branży kosmetycznej. Co to oznacza w praktyce? Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, która może przygotować produkt dla marki własnej klienta z uwzględnieniem wszystkich etapów produkcji – począwszy od pomysłu na dany kosmetyk, aż do chwili dostarczenia go w ostatecznej postaci.

Posiadamy duży park maszynowy, doświadczoną kadrę, automaty, które umożliwiają obsługę dużych zamówień w krótkim czasie – od produkcji, po etykietowanie, pakowanie w kartony – wszystko zgodnie z zamówieniem klienta. Pracujemy z pasją – zadowolenie klienta jest dla nas nagrodą, a trudne zamówienia to wyzwania, którym stawiamy czoła.

Jakie zlecenia produkcji kosmetyków realizujemy?

Nasza specjalizacja to produkcja zmywaczy i płynów do paznokci. Dysponujemy nieograniczonymi możliwościami produkcyjnymi w tym zakresie. W nowoczesnym laboratorium Baltic Hydrogen powstają nowe formuły produktów – często innowacyjne. To wyjątkowe wsparcie w rozwoju każdej marki.

Produkcja na zlecenie jakich kosmetyków wchodzi w zakres naszej działalności? Produkujemy:

 • zmywacze acetonowe i bezacetonowe,
 • acetony,
 • zmywacze 100% wegańskie,
 • cleanery,
 • dehydratory,
 • removery.

Tworzymy wyłącznie bezpieczne formuły! Wykorzystujemy w nich skuteczne składniki aktywne oraz pielęgnacyjne. Uważnie śledzimy trendy na rynku kosmetycznym, aby proponować najlepsze możliwe rozwiązania w tym zakresie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dynamiczny jest to obszar, dlatego zawsze trzymamy rękę na pulsie. Korzystamy również z formuły dostarczonej przez klienta – i w tym wypadku dbamy, aby cała produkcja kosmetyków na zlecenie była dopięta na ostatni guzik. Każdy z wymienionych produktów może zachwycać dowolnym zapachem, co ma niemałe znaczenie dla przyszłych konsumentów danego kosmetyku.

Produkcja przyjazna środowisku

Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach – to kosmetyki Cruelty Free. Tworzymy również wegańskie formuły bez składników pochodzenia zwierzęcego. Zależy nam, aby nasza działalność była przyjazna środowisku. Baltic Hydrogen to firma Eco Friendly.

Szybka, sprawna i bezproblemowa produkcja kosmetyków na zlecenie

Dbamy o to, aby każde zamówienie – niezależnie od jego wielkości – było perfekcyjnie dopracowane. Pracuje nad tym nasz wykwalifikowany zespół. Czuwamy nad każdym etapem produkcji, aby wszystko przebiegało na najwyższym poziomie. Przyjmujemy zlecenia produkcji kosmetyków od największych marek na polskim rynku. Współpracujemy również z mniejszymi firmami – zlecenie produkcji kosmetyków sprawdzonej firmie to zdecydowanie dobry początek nowej działalności.

Nawet największe zamówienia staramy się realizować w jak najszybszym czasie. Tak sprawna produkcja kosmetyków na zlecenie to zasługa odpowiedniego zaplecza technicznego oraz doświadczonej kadry. W Baltic Hydrogen dysponujemy nowoczesnym, rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam realizować nawet wymagające zamówienia!

Działamy kompleksowo. Możemy stworzyć dany produkt od początku do końca. W praktyce oznacza to, że jesteśmy w stanie zaproponować klientowi formułę danego produktu lub skorzystać z tej, którą on nam powierzy. Przedstawimy także projekt opakowania zamówionego kosmetyku. Współpracujemy z wieloma drukarniami, dlatego nie ma w tym obszarze ograniczeń. Warto pamiętać, że to niezwykle ważny element dla każdego brandu – sprzyja wyróżnieniu się na tle konkurencji oraz stanowi jeden z kluczowych aspektów identyfikacji wizualnej. Kolejny krok to produkcja, nad którą uważnie czuwamy. Ostatni etap to dostarczenie zamówienia do klienta.

Zależy nam na przejrzystych i przyjaznych kontaktach ze zleceniodawcami na każdym etapie współpracy. Ich zadowolenie ma dla nas kluczowe znaczenie. Chcą Państwo wiedzieć więcej o produkcji kosmetyków na zlecenie lub podjąć z nami współpracę? Zapraszamy do kontaktu!

Zajmujemy się usługową produkcją kosmetyków na zlecenie pod marką własną klienta.

Głównymi naszymi wyrobami są produkty do zmywania paznokci: zmywacze acetonowe, bezacetonowe, jak również acetony kosmetyczne zapachowe, cleanery czy dehydratory.

Produkujemy dla największych firm na rynku polskim.

Drugą częścią naszej produkcji jest produkcja produktów powierzonych przez klienta, takich jak: lakier do paznokci tradycyjny, hybrydowy, odżywki do paznokci, olejki itp.

Co nas wyróżnia? Dbałość o klienta, bogate portfolio i serce oddane produktowi.Tworzymy artykuły z dbałością o każdy szczegół.Produkty u nas wytworzone cechują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każdy pomysł klienta jest dla nas wyzwaniem, który realizujemy z pasją.

Od pomysłu do gotowego produktu – przez opracowanie receptury, polecenia opakowania, produkcji, napełniania i dostawy.

 • Zapewniamy kompleksową obsługę we wszystkich sprawach związanych z paznokciami.
 • Współpracujemy z wieloma producentami opakowań, co gwarantuje nam możliwość zaproponowania klientom różnych opakowań oraz nowinek rynkowych.
 • Oferujemy kompleksowe rozwiązania, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić!
 • Zabezpieczamy współpracę z wieloma drukarniami tak, żeby optymalnie dobrać etykietę do opakowania oraz spełnić oczekiwania klienta.
 • Dostarczamy w pełni gotowe produkty.
 • Zapewniamy kontrolę nad wszystkimi procesami jakościowymi produkcji.
 • Proponujemy konkurencyjne ceny.
 • Dajemy dostęp do naszych ekskluzywnych formuł.

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu pojemnościach.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics