Skip to main content
NEO COSMETICS

Zmywacze bezacetonowe

Produkujemy zmywacze bezacetonowe w różnych wersjach od wersji soft po ultra strong, Każda wersja jest w wysokim standardzie, idealnie usuwa lakier z płytki paznokcia, nie podrażnia, nie wysusza,

Produkcja zmywaczy do paznokci to filar działalności Baltic Hydrogen. Tworzymy innowacyjne formuły będące ważnym wsparciem w rozwoju marek naszych klientów. Produkujemy m.in. nowoczesne zmywacze bezacetonowe do paznokci w wielu wariantach. Łączą je skuteczność w usuwaniu lakieru z płytki paznokcia oraz bezpieczne, niedrażniące formuły. Dysponujemy rozwiniętym parkiem maszynowym i doświadczoną kadrą, dlatego możemy obsłużyć nawet duże zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne pojemności:

50 ml
100 ml
150 ml
250 ml
300 ml
500 ml
1 l

Warianty zapachowe:

truskawka z wanilią
lemon
kiwi mango
konwalia
guma balonowa
tajski ananas
i wiele innych

Produkcja zmywaczy w wielu wydaniach

Jako producent zmywaczy do paznokci, jesteśmy w stanie przygotować produkty w różnych wersjach, ale zawsze w najwyższym standardzie. Można u nas zamówić zarówno wariant soft, jak i ultra strong. Zmywacze bezacetonowe mogą odznaczać się właściwościami:

  • nawilżającymi,
  • wybielającymi,
  • ultra strong,
  • utwardzającymi.

W Baltic Hydrogen produkujemy zmywacze bezacetonowe w następujących pojemnościach: 50 ml, 100 ml, 150 ml, 250 ml, 300 ml, 500 ml,1 l. Tworzymy formuły o przyjemnych zapachach, takich jak truskawka z wanilią, lemon, kiwi, mango, konwalia, guma balonowa czy tajski ananas. To oczywiście tylko niektóre z dostępnych opcji! Nasze zmywacze bezacetonowe do paznokci powstają według wskazówek klientów, tak aby w 100% spełniały ich oczekiwania. Stawiamy na indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie w każdy projekt. Dzięki temu produkcja zmywaczy przebiega bez zarzutu!

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu pojemnościach.

Zmywacz bezacetonowy nawilżający

Zmywacz bezacetonowy z różnymi dodatkami takimi jak: witaminy, olejki np. rycynowy, makadamia. Doskonale zmywa lakier. W składzie może zawierać dodatkowe składniki takie jak: glikol, carprylik, mirystynian i acetyl, dzięki którym paznokcie i skórki wyglądają na nawilżone i zadbane.

Zmywacz bezacetonowy wybielający

Wybielający bezacetonowy zmywacz do paznokci z ekstraktem z cytryny doskonale usuwa lakier z płytki paznokcia, jednocześnie ją wybielając. Posiada właściwości złuszczające, wyrównujące i przywracające właściwy koloryt paznokcia.

Zmywacz bezacetonowy ultra strong

Bezacetonowy zmywacz Ultra Strong do paznokci o zapachu aloesu. Bardzo szybko zmywa lakier o intensywnych kolorach i z dodatkiem brokatu. Posiada właściwości nawilżające oraz wyrównujące koloryt płytki paznokcia.

Zmywacz bezacetonowy utwardzający

Bezacetonowy zmywacz utwardzający o zapachu truskawki z wanilią. Idealnie usuwa lakier z płytki paznokcia, pozostawiając je bez zanieczyszczeń, gładkie gotowe do ponownego pomalowania lakierem. Zmywa lakier, jednocześnie utwardzając i nawilżając płytkę paznokcia. Posiada właściwości wzmacniające, regenerujące oraz ochronne.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics