Skip to main content
NEO COSMETICS

Oliwki do paznokci

Oliwka zapewnia optymalną codzienną pielęgnację słabym, matowym paznokciom i delikatnym skórkom. Bogata formuła oliwki głęboko odżywia, uelastycznia i natłuszcza płytkę. Stosowana regularnie zapobiega szorstkości i zadzieraniu skórek.

W Baltic Hydrogen zajmujemy się produkcją oliwek do paznokci dla marek własnych klientów. Jesteśmy w stanie zadbać o każdy element zamówienia – od pomysłu do realizacji gotowego produktu. Opracowujemy receptury, polecamy opakowania, napełniamy oraz dostarczamy gotowe zamówienie. Zajmujemy się wytwarzaniem produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Dostępne pojemności:

50 ml
100 ml
150 ml
250 ml
300 ml
500 ml
1 l

Warianty zapachowe:

kiwi mango
arbuz
sweet being
lemon
guma balonowa
ananas tajski

Produkcja oliwek do paznokci o wysokiej jakości

Oliwki do paznokci rewolucjonizują codzienną pielęgnację paznokci, zapewniając im lepszą jakość i wyjątkową ochronę. Oliwka przywraca siłę matowym paznokciom oraz delikatnym skórkom. W naszych laboratoriach powstają formuły mające za zadanie głęboko odżywiać, uelastyczniać oraz natłuszczać płytkę paznokcia. Dzięki regularnemu użytkowaniu eliminują problem szorstkości i zadzierania się naskórka. Produkujemy oliwki do paznokci w następujących pojemnościach: 50 ml, 100 ml, 150 ml, 300 ml, 500 ml oraz 1 l.

Ceniony producent oliwek do paznokci

Produkcja tak skutecznych produktów odbywa się w naszym zaawansowanym parku maszynowym. Dysponujemy automatami, z którymi realizujemy nawet duże zamówienia w krótkim czasie. Zawsze zależy nam na przyjaznej, otwartej atmosferze podczas współpracy z klientami. Co ważne – obsługujemy zarówno małe, jak i duże, znane marki. W przypadku pytań związanych z zamówieniem zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu pojemnościach.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics