Skip to main content
NEO COSMETICS

Dehydratory

Preparat do odtłuszczania i oczyszczania naturalnej płytki paznokcia. Dzięki niemu płytka paznokcia jest idealnie przygotowana do nakładania lakieru hybrydowego. Preparat jednocześnie zwiększa przyczepność lakieru. Dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej.

Jednym z obszarów naszej działalności jest produkcja dehydratorów. Co to takiego? To preparaty do odtłuszczania i oczyszczania naturalnej płytki paznokcia. Dzięki nim jest ona idealnie przygotowana do aplikacji lakieru hybrydowego. Co ważne, środek ten zwiększa przyczepność lakieru.

Zachęcamy do sprawdzenia, dlaczego warto z nami współpracować!

Dostępne pojemności:

50 ml
100 ml
150 ml
250 ml
300 ml
500 ml
1 l

Warianty zapachowe:

truskawka z wanilią
lemon
kiwi mango
konwalia
guma balonowa
tajski ananas
i wiele innych

Produkcja dehydratorów w Neo Cosmetics

Dzięki temu, że dbamy o najwyższą jakość dehydratorów, mamy pewność, że każda marka – zarówno ta dopiero wchodząca na rynek, jak i obecna na nim od dawna – będzie w pełni zadowolona. Korzystamy z formuł stworzonych w naszych laboratoriach lub pracujemy z formułami dostarczonymi przez klienta. Mamy kontrolę nad każdym etapem produkcji – od pomysłu, przez opracowanie receptury, projekt opakowania, produkcję, aż do napełnienia i dostawy dehydratorów. Dzięki współpracy z wieloma producentami opakowań i drukarniami możemy zaproponować różne wersje szaty graficznej etykiet i opakowań. Produkujemy dehydratory w następujących pojemnościach: 50 ml, 100 ml, 150 ml, 250 ml, 300 ml, 500 ml oraz 1 l.

Sprawdzony producent dehydratorów

Przed rozpoczęciem współpracy uzgadniamy wszelkie szczegóły tak, aby jej każdy etap przebiegał zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dążymy do możliwie najszybszego dostarczenia produktu do odbiorcy. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu pojemnościach.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics