Skip to main content
NEO COSMETICS

Nasze laboratorium

Aby sprostać wymaganiom i jednocześnie spełnić potrzeby klientów nasze zakładowe laboratorium opracowało, przetestowało oraz przebadało wiele receptur produktów. Pracujemy na własnych recepturach, opracowujemy receptury produktów pod potrzeby klienta oraz pracujemy na recepturach powierzonych przez klientów. Współpracujemy z wieloma producentami opakowań, co gwarantuje nam możliwość zaproponowania klientom różnych opakowań oraz nowinek rynkowych. Zabezpieczamy też współpracę z wieloma drukarniami tak, żeby optymalnie dobrać etykietę do opakowania oraz spełnić oczekiwania klienta. Przed przystąpieniem do realizacji projektu opiekun klienta uzgadnia wszystkie szczegóły dotyczące wdrożenia, by zapewnić szybkie, precyzyjne i bezpieczne wdrożenie produktu do obrotu. Szerokie spektrum naszych możliwości i dobrze zorganizowany zespół wdrożeniowo-produkcyjny gwarantuje klientowi satysfakcję ze zleconych prac. Zapewniamy klientowi opiekę od początku do końca realizacji projektu. Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo produktu, rzetelność i sumienność w wykonaniu naszych prac, jak również dobre relacje z klientem.

Jak działa laboratorium i produkcja kosmetyków w firmie Neo Cosmetics?

W zakładowym laboratorium Neo Cosmetics opracowujemy oraz testujemy własne receptury produktów. Możemy również tworzyć formuły zgodnie ze wskazówkami klientów lub bazować na składach otrzymanych właśnie od nich. Nasi specjaliści dbają, aby każdy nowy produkt spełniał określone normy, a jego działanie było w pełni bezpieczne oraz skuteczne. Personel laboratorium śledzi trendy na dynamicznie rozwijającym się rynku kosmetycznym, dzięki czemu zawsze znamy aktualne nowinki.

Co ważne, produkty opracowane i produkowane przez Neo Cosmetics nie są testowane na zwierzętach. Tworzymy m.in. wegańskie kosmetyki z certyfikatem Cruelty Free. Przykładamy również dużą wagę do troski o środowisko naturalne. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania, które nie szkodzą naturze. Wierzymy, że ma to znaczenie!

Z profesjonalnego laboratorium kosmetyków do etapu produkcji

Nasz zespół wdrożeniowo-produkcyjny stoi na świetnym poziomie, dzięki czemu przeniesienie pomysłów stworzonych w laboratorium do produkcji przebiega wyjątkowo sprawnie. To zasługa naszego rozbudowanego parku maszynowego z automatami, które są w stanie obsłużyć nawet obszerne zamówienia w krótkim czasie. Współpracujemy z dużymi markami, które od dawna są obecne na polskim rynku. Jednak podkreślamy, że obsługujemy również firmy, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Powierzenie produkcji produktów kosmetycznych doświadczonej firmie to świetny pomysł dla początkującej marki!

Jakie formuły powstają w naszym laboratorium kosmetycznym?

Specjalizujemy się w produkcji zmywaczy i acetonów. W tym obszarze dysponujemy właściwie nieograniczonymi możliwościami produkcyjnymi. Możemy zatem zaproponować rozmaite formuły oraz zapachy produktów, takich jak zmywacze do paznokci acetonowe i bezacetonowe, zmywacze w 100% wegańskie, cleanery, dehydratory, removery, acetony czy płyny do paznokci. Korzystamy ze składników aktywnych, które cieszą się obecnie dużą popularnością w świecie kosmetycznym, a olejki i witaminy sprawiają, że produkty wykazują także działanie pielęgnacyjne.

Nie tylko laboratorium kosmetyczne!

Dbamy o produkcję naszych kosmetyków od początku aż do etapu końcowego. Współpracujemy z wieloma producentami opakowań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować klientom rozmaite typy opakowań, które doskonale odzwierciedlą charakter ich marki. Warto pamiętać, że właściwie dopasowane opakowanie to ważny element identyfikacji wizualnej, który wyróżni firmę na tle konkurencji. Zawsze uwzględniamy dominujące w danej chwili trendy, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów.

Laboratorium, produkcja kosmetyków oraz przejrzysta współpraca z klientami

Czuwamy nad każdym etapem współpracy, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a gotowe, wdrożone do obrotu produkty spełniały najwyższe oczekiwania. Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo kosmetyków. Stawiamy na rzetelność i sumienność w wykonaniu naszych prac, jak również dobre relacje biznesowe z klientami. Zależy nam, aby każda współpraca przebiegała w otwartej, przyjaznej dla obu stron atmosferze. Chcą Państwo podjąć współpracę z Neo Cosmetics? Nasze laboratorium kosmetyczne oraz zaplecze produkcyjne czekają! W razie pojawienia się pytań – jesteśmy do dyspozycji. Chętnie pomożemy. Zapraszamy!

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu pojemnościach.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics