Skip to main content
NEO COSMETICS

Zmywacze acetonowe

Idealny zmywacz do usuwania lakieru tradycyjnego i hybrydowego. Szybko usuwa lakier z paznokci naturalnych i sztucznych. Wzbogacony dodatkami care zabezpiecza nasze paznokcie przed wysuszeniem i pękaniem. Każdy ze zmywaczy ma piękny zapach – od kwiatowego, przez owocowy, po perfumeryjny. Zmywacz acetonowy z różnymi dodatkami, takimi jak: witaminy, olejki np. rycynowy, makadamia. Doskonale zmywa lakier. W składzie może zawierać dodatkowe składniki, takie jak: glikol, carprylik, mirystynian i acetyl, dzięki którym paznokcie i skórki wyglądają na nawilżone i zadbane.

Produkcja zmywaczy acetonowych (oraz innych) to specjalność firmy Baltic Hydrogen. Formuły produktów powstają w naszych laboratoriach i stale dążymy do ich udoskonalania, aby wyróżniały się skutecznym i bezpiecznym działaniem. Tworzymy zmywacze acetonowe do paznokci, które za sprawą znakomitej jakości wspierają naszych klientów w rozwoju ich własnych marek.

Dostępne pojemności:

50 ml
100 ml
150 ml
250 ml
300 ml
500 ml
1l

Warianty zapachowe:

mango
lemon
konwalia
guma balonowa
i wiele innych

Produkcja zmywaczy acetonowych o szerokim działaniu

Nasze zmywacze acetonowe świetnie sprawdzają się zarówno w zmywaniu lakierów tradycyjnych, jak i hybrydowych. Szybko usuwają lakier z paznokci naturalnych i sztucznych. W produkcji acetonowych zmywaczy dbamy również o to, aby formuły nie podrażniały ani nie wysuszały paznokci i nie powodowały ich pękania. Na uwagę zasługują także zapachy zmywaczy. Oferujemy wersje kwiatowe, owocowe oraz perfumeryjne, dlatego każda marka pragnąca zaopatrzyć się w naszej rozlewni – znajdzie idealny wariant.

Zmywacze acetonowe do paznokci produkowane w Baltic Hydrogen

Nasze zmywacze acetonowe to produkty o znakomitej jakości dostępne w przyjaznych cenach. Pracujemy zarówno na własnych recepturach, jak i realizujemy zamówienia zgodne z potrzebami klientów. Zawsze stawiamy na profesjonalną obsługę klienta. Dbamy o jak najlepszą atmosferę na każdym etapie relacji biznesowej. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zamówień zapraszamy do kontaktu.

Poznaj naszą ofertę

Posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w różnych pojemnościach.

Zmywacz acetonowy do hybryd

Pojemności: 50ml / 100ml / 150ml / 250ml / 300ml / 500ml / 1l

Zapachy: truskawka z wanilią / lemon / kiwi mango / konwalia / guma balonowa / tajski ananas i wiele innych

Idealny zmywacz do usuwania lakieru hybrydowego. Usuwa lakier hybrydowy z paznokci, pozostawiając je gotowe do następnej aplikacji. Wzbogacony dodatkami care zabezpiecza nasze paznokcie przed wysuszeniem i pękaniem.

Zmywacz acetonowy Vege

Doskonały zmywacz do paznokci bardzo szybko zmywa lakier z płytki paznokcia. Płytka po usunięciu lakieru ma zdrowy wygląd, paznokcie są błyszczące, a skórki nawilżone. Zadbaj o swoje paznokcie z tym doskonałym produktem o recepturze wegańskiej.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics