Skip to main content
NEO COSMETICS

Zmywacze acetonowe Vege

Doskonały zmywacz do paznokci bardzo szybko zmywa lakier z płytki paznokcia. Płytka po usunięciu lakieru ma zdrowy wygląd, paznokcie są błyszczące, a skórki nawilżone. Zadbaj o swoje paznokcie z tym doskonałym produktem o recepturze wegańskiej.

Produkty kosmetyczne bez składników pochodzenia zwierzęcego zajmują ważne miejsce na rynku. Jesteśmy tego świadomi, dlatego zajmujemy się także produkcją tego typu zmywaczy. Produkowane w laboratoriach Baltic Hydrogen zmywacze acetonowe Vege powstają zgodnie z naszymi formułami lub według formuł otrzymanych od klientów. Dlaczego warto z nami współpracować?

Dostępne pojemności:

50 ml
100 ml
150 ml
250 ml
300 ml
500 ml
1l

Warianty zapachowe:

mango
lemon
konwalia
guma balonowa
tajski ananas
i wiele innych

Produkcja zmywaczy acetonowych Vege przez Baltic Hydrogen

Jesteśmy cenionym producentem, którego głównym obszarem działalności są właśnie zmywacze – w tym acetonowe Vege, dzięki czemu zapewniamy znakomitą jakość naszego asortymentu. Produkty Baltic Hydrogen szybko usuwają lakier z płytki paznokcia, a przy tym jej nie szkodzą. Paznokcie po jego usunięciu zachowują zdrowy wygląd, połysk, a skórki zyskują nawilżenie. Na przyjemność użytkowania produktu wpływa także zapach – kwiatowy, owocowy czy perfumeryjny. To m.in. aromat mango, lemon, konwalii, gumy balonowej czy tajskiego ananasa. Pojemności, które oferujemy to: 50 ml, 100 ml,150 ml, 250 ml, 300 ml, 500 ml oraz 1 l.

Producent zmywaczy acetonowych Vege

Jako sprawdzony producent zmywaczy zawsze dbamy o przyjazne kontakty z klientami na każdym etapie współpracy. Zarówno nasze laboratorium, jak i rozlewnia działają na najwyższym poziomie. Współpracujemy z dużymi oraz dopiero rozpoczynającymi swoją działalność markami. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu pojemnościach.

Zmywacz acetonowy do hybryd

Idealny zmywacz do usuwania lakieru hybrydowego. Usuwa lakier hybrydowy z paznokci, pozostawia je gotowe do następnego malowania. Wzbogacony dodatkami care, zabezpiecza nasze paznokcie przed wysuszeniem i pękaniem. Każdy ze zmywaczy może mieć piękny zapach – od kwiatowego, przez owocowy, po perfumeryjny.

Pojemność: 50ml,100ml,150ml,250ml,300ml,500ml,1l

Zapachy: truskawka z wanilią, lemon,kiwi mango, konwalia, guma balonowa, tajski anans i wiele innych

Zmywacz acetonowy

Idealny zmywacz do usuwania lakieru tradycyjnego i hybrydowego. Szybko usuwa lakier z paznokci naturalnych i sztucznych. Wzbogacony dodatkami care, zabezpiecza nasze paznokcie przed wysuszeniem i pękaniem. Każdy ze zmywaczy może mieć piękny zapach – od kwiatowego, przez owocowy, po perfumeryjny.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics