Skip to main content
NEO COSMETICS

Zmywacze acetonowe do hybryd

Idealny zmywacz do usuwania lakieru hybrydowego. Usuwa lakier hybrydowy z paznokci, pozostawia je gotowe do następnego malowania. Wzbogacony dodatkami care zabezpiecza nasze paznokcie przed wysuszeniem i pękaniem. Każdy ze zmywaczy może mieć piękny zapach – od kwiatowych, przez owocowe, po perfumeryjne.

Produkcja zmywaczy to główny obszar działalności Baltic Hydrogen. W naszym laboratorium powstają produkty dla innych marek – korzystamy zarówno z własnych, jak i otrzymanych od klienta produktów. W naszych rozlewniach powstają nowoczesne, a często nawet innowacyjne formuły. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług!

Dostępne pojemności:

50ml
100ml
150ml
250ml
300ml
500ml

Warianty zapachowe:

truskawka z wanilią
lemon
kiwi mango
konwalia
guma balonowa
tajski ananas
i wiele innych

Dlaczego warto zlecić nam produkcję zmywaczy acetonowych do hybryd?

Nasze zmywacze acetonowe do hybryd dokładnie usuwają lakiery hybrydowe, przygotowując paznokcie do ponownego malowania. Jako sprawdzony producent wzbogacamy je dodatkami pielęgnującymi, dzięki którym nie wysuszają płytki paznokcia oraz chronią je przed pękaniem. Podczas produkcji jesteśmy w stanie uzyskać rozmaite zapachy zmywaczy do hybryd – owocowe, kwiatowe oraz perfumeryjne. Wśród nich można wymienić następujące aromaty: lemon, mango, kiwi, guma balonowa, tajski ananas itd.

Sprawdzony producent zmywaczy do hybryd

Dbamy, aby kontakt z klientami przebiegał doskonale na każdym etapie. Osiągamy to przez przyjazną atmosferę oraz ofertę produktów najwyższej jakości. Nasze laboratoria i rozlewnie odpowiadają na zróżnicowane potrzeby. Obsługujemy zarówno duże, jak i niewielkie zamówienia od początkujących marek. Współpracujemy też z drukarniami, dzięki czemu możemy zaproponować etykiety. Oferujemy następujące pojemności opakowań zmywaczy: 50 ml, 100 ml,150 ml, 250 ml, 300 ml, 500 ml, 1 l.

Poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie posiadamy bogate portfolio formuł wysokiej jakości zmywaczy do paznokci oraz innowacyjnych receptur płynów do paznokci. Każdy z produktów dostępny jest w szerokiej gamie zapachowej oraz w wielu pojemnościach.

Zmywacz acetonowy

Idealny zmywacz do usuwania lakieru tradycyjnego i hybrydowego. Szybko usuwa lakier z paznokci naturalnych i sztucznych. Wzbogacony dodatkami care, zabezpiecza nasze paznokcie przed wysuszeniem i pękaniem. Każdy ze zmywaczy może mieć piękny zapach – od kwiatowego, przez owocowy, po perfumeryjny.

Zmywacz acetonowy Vege

Doskonały zmywacz do paznokci bardzo szybko zmywa lakier z płytki paznokcia. Płytka po usunięciu lakieru ma zdrowy wygląd, paznokcie są błyszczące, a skórki nawilżone. Zadbaj o swoje paznokcie z tym doskonałym produktem o recepturze wegańskiej.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:

Neo Cosmetics
Baltic Hydrogen sp. z o.o.
06-400 Ciechanów, Polska

Telefon:

E-mail:

© 2024 Neo Cosmetics